Шановні працівники природно-заповідної справи!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом!

Це свято всіх, хто небайдужий до збереження чарівної природи, це щоденна робота  людей, які прагнуть зберегти природу України і для яких її збереження стає справою життя. 

Охороняючи рідкісні рослини і тварини, ми охороняємо природу, а зберігаючи природу як основу нашого буття, ми бережемо країну.

Заповідання природних територій є найбільш ефективним інструментом збереження природного багатства, саме тому розвиток заповідної справи визнано одним з найважливіших пріоритетів державної політики. 

Питання збереження екологічної рівноваги, природних комплексів і ландшафтів, тваринного та рослинного світу є особливо актуальним, враховуючи глобальні зміни клімату та економічні вимоги сучасного суспільства. 

Природа «Зачарованого краю» – це гармонійне поєднання букових пралісів, старовікових лісів, скельних масивів заказника «Зачарована  долина», болота «Чорне багно» та  інших куточків первозданної природи, які відновлюють сили людини, дають натхнення, а також є домівкою для тисячі рослин і тварин. 

Впевнені, що завдяки нашим спільним зусиллям та досвіду, ініціативності, творчій думці, доброті та дбайливому ставленню до природи буде не лише  збережено, а й забезпечено подальший розвиток природно-заповідного фонду України! 

У цей святковий день бажаємо натхнення, добробуту і успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!