Часті питання

 1. Коли краще відвідати наш парк?
  Найкращі місяці для відвідування парку: квітень – вересень.
 2. Що робити, коли ви загубились?
  Якщо ви заблукали й не можете розбити надійний нічліг, краще повернутись вздовж струмкових потоків до населених пунктів.
 3. Чи є місця в парку де можна зупинятися з наметом?
  Для ночівлі в парку Зачарований край зроблено рекреаційну зону відпочинку неподалік болота Чорне багно, тут є місця для розгортання наметів, розкладання вогнища, і місце де можна смачно поїсти на природі й свіжому повітрі. Ми просимо встановлювати намети лише в зазначеному місці. Так ви уникнете зайвих проблем, пов’язаних з порушенням природоохоронного законодавства, і не зашкодите природі, якою насолоджуєтеся. Також тут присутній оглядовий майданчик, де можна помилуватися урочищем Чорне багно.
Місцевим мешканцям
 1. Де можна отримати документи на дрова?
  Щоб отримати документи на дрова слід: Звернутися до адміністрації парку, уточнити наявність дров та написати заяву на ім’я директора. Оплата здійснюється через приват 24 та банкомати. Більш детальну інформацію нададуть в лісовому відділі та бухгалтерії парку.
Науковцям
 1. Де знайти результати природоохоронної діяльності?
  Результати природоохоронної діяльності можна знайти в Літописі природі та на сайті парку.
 2. Куди звертатися, якщо ви плануєте дослідження?
  Листи-звернення надсилати на електронну чи поштову адресу адміністрації НПП «Зачарований край» Вул. Партизанська б/н. с. Ільниця, Хустський р-н., Закарпатська обл., 90130 E-mail: [email protected]
Туристичним компаніям
 1. З ким поговорити щодо укладення договору про співпрацю?
  Питання укладання договорів є комплексним, тому запити щодо співпраці відправляються на офіційну електронну чи поштову адресу парку. E-mail: [email protected] Поштова адреса: Вул. Партизанська б/н. с. Ільниця, Хустський р-н., Закарпатська обл., 90130